Bli utställare!

Kontakta oss

logo_bomassa

Adress
Compass Fairs Sweden AB
Hedenstorpsvägen 5
555 93 Jönköping


info@bomassa.se
036-19 96 90

Kontaktformulär

Skicka ett meddelande om du har några funderingar! Vi återkommer inom kort.



Administration

Petra Larsson

Petra Larsson

Country Manager / VD

+46 76 119 17 93 petra32@compassfairs.se
Carl-Johan Sandberg

Carl-Johan Sandberg

Marknadschef

+46 76 119 17 98 carl-johan7@compassfairs.se
Alisa Hodzic

Alisa Hodzic

Ekonomiansvarig

+46 76 119 17 91 ekonomi26@compassfairs.se

Försäljningsavdelning

Louice Tambour

Louice Tambour

Försäljning & Projektledare

Helsingborg, Halmstad, Sandviken

+46 76 119 00 33 louice62@bomassa.se
Elisabeth Tengmer

Elisabeth Tengmer

Försäljning & Projektledare

Jönköping, Mariestad, Lidköping

+46 73 756 54 69 elisabeth52@bomassa.se
Jackie Ekelund

Jackie Ekelund

Försäljning & Projektledare

Norrköping, Vänersborg, Eskilstuna

+46 70 523 52 63 jackie81@bomassa.se
Mika Ammunet

Mika Ammunet

Försäljning & Projektledare

Västerås, Karlstad, Växjö

+46 76 119 17 94 mika67@bomassa.se
Håkan Gröön

Håkan Gröön

Projektsäljare Dryck & Deli

Samtliga orter

+46 70 572 17 90 hakan68@compassfairs.se

Teknisk avdelning

Anders Hamre Paulsen

Anders Hamre Paulsen

Teknisk Chef

036-19 96 95 076-119 17 95 anders58@bomassa.se
Anders Varga

Anders Varga

Projektkoordinator

076-119 17 97 anders.varga81@compassfairs.se
Sjoerd Wouda

Sjoerd Wouda

Produktionsledare

sjoerd85@compassfairs.se
Samim Karim

Samim Karim

Produktionsledare

076-119 17 69 samim0@compassfairs.se

Följ oss

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • n My News Desk
Hej! Vi använder cookies för att förbättra denna webbplats. Genom att fortsätta använda våra tjänster, ger du ditt samtycke till användning av cookies. Läs mer här.