Bli utställare!

Kontakta oss

logo_bomassa

Adress
Compass Fairs Sweden AB
Hedenstorpsvägen 5
555 93 Jönköping


info@bomassa.se
036-19 96 90

Kontaktformulär

Har du några frågor?
Kontakta oss, vi svarar så fort vi kan.



Försäljningsavdelning

Madeleine Ehrlin

Madeleine Ehrlin

Projektledare

Vänersborg, Halmstad, Göteborg

036-19 96 94 076-119 17 94 madeleine48@bomassa.se
Carl-Johan Bengtsson

Carl-Johan Bengtsson

Projektledare

Jönköping, Helsingborg, Västerås, Göteborg

036-19 96 97 076-119 17 97 cjb58@bomassa.se
Rasmus Eklund

Rasmus Eklund

Projektledare

Jönköping, Lidköping, Eskilstuna, Mariestad

076-119 14 14 rasmus54@bomassa.se
Mattias Kristensson

Mattias Kristensson

Projektledare

Sandviken, Karlstad, Norrköping, Göteborg

036-19 96 93 076-119 17 93 mattias56@bomassa.se
Louice Tambour

Louice Tambour

Projektledare

Nässjö, Växjö

076-119 00 33 louice50@bomassa.se
Anna-Lena Jarlhed Brusberg

Anna-Lena Jarlhed Brusberg

Projektsäljare

036-19 08 89 076-119 17 99 anna42@bomassa.se
Josefin Nilsson

Josefin Nilsson

Projektkoordinator

076-119 17 92 josefin37@bomassa.se

Administration

Teknisk avdelning

Anders Hamre Paulsen

Anders Hamre Paulsen

Teknisk Chef

036-19 96 95 076-119 17 95 anders16@bomassa.se
Sandra Hessel

Sandra Hessel

Teknisk Koordinator

036-19 96 99 076-119 10 17 sandra52@bomassa.se
Jonas Woldeyohanes

Jonas Woldeyohanes

Drifts-/ produktionsledare

070-861 75 59 jw81@bomassa.se
Sjoerd Wouda

Sjoerd Wouda

Produktionsledare

sjoerd3@compassfairs.se
Samim Karim

Samim Karim

Produktionsledare

076-119 17 69 samim17@compassfairs.se
Karol Zak

Karol Zak

Montör

karol35@compassfairs.se
Gunnar Svensson

Gunnar Svensson

Montör

gunnar86@compassfairs.se
Bram Bram Van Veen

Bram Bram Van Veen

Montör

bram90@compassfairs.se

Följ oss

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • n My News Desk
Hej! Vi använder cookies för att förbättra denna webbplats. Genom att fortsätta använda våra tjänster, ger du ditt samtycke till användning av cookies. Läs mer här.