Bli utställare!

Kontakta oss

logo_bomassa

Adress
Compass Fairs Sweden AB
Hedenstorpsvägen 5
555 93 Jönköping


info@bomassa.se
036-19 96 90

Kontaktformulär

Har du några frågor?
Kontakta oss, vi svarar så fort vi kan.



Administration

Försäljningsavdelning

Madeleine Ehrlin

Madeleine Ehrlin

Försäljning & Projektledare

036-19 96 94 076-119 17 94 madeleine12@bomassa.se
Rasmus Eklund

Rasmus Eklund

Försäljning & Projektledare

076-119 14 14 rasmus1@bomassa.se
Mattias Kristensson

Mattias Kristensson

Försäljning & Projektledare

036-19 96 93 076-119 17 93 mattias58@bomassa.se
Louice Tambour

Louice Tambour

Försäljning & Projektledare

076-119 00 33 louice49@bomassa.se

Teknisk avdelning

Anders Hamre Paulsen

Anders Hamre Paulsen

Teknisk Chef

036-19 96 95 076-119 17 95 anders14@bomassa.se
Jonas Woldeyohanes

Jonas Woldeyohanes

Drifts-/ produktionsledare

070-861 75 59 jw21@bomassa.se
Sjoerd Wouda

Sjoerd Wouda

Produktionsledare

sjoerd22@compassfairs.se
Samim Karim

Samim Karim

Produktionsledare

076-119 17 69 samim2@compassfairs.se
Karol Zak

Karol Zak

Montör

karol46@compassfairs.se

Följ oss

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • n My News Desk
Hej! Vi använder cookies för att förbättra denna webbplats. Genom att fortsätta använda våra tjänster, ger du ditt samtycke till användning av cookies. Läs mer här.